Częste pytania


1, Czy prezentacja obiektu jest darmowa ?

Tak, prezentacja obiektu jest darmowa. Nie pobieramy żadnych opłat, żadnej prowizji.

2, Czy mogą Państwo założyć konto i uzupełnić dane za mnie?

Tak jest taka możliwość prosimy o przesłanie zdjęć i opisu obiektu i uzupełnimy to za Państwa, lub przesłać link z prywatną stroną obiektu i z niej uzupełnimy wpis.

3, Dodałem obiekt, ale nie jest widoczny w serwisie

Obiekt nie jest widoczny ponieważ po uzupełnieniu danych obiektu nie wybrali Państwo abonamentu za 0zł,jest to niezbędny krok by obiekt był aktywny w serwisie.

4, Oprócz abonamentu wybrałem dodatkowa formę reklamy "Okazje", ale nie widzę swojego obiektu w okazjach

Jeżeli wybrali Państwo oprócz abonamentu dodatkową formę reklamy "Okazje", by obiekt był widoczny w tej sekcji, należy zalogować się w serwisie i kliknąć na "EDYTUJ" i po kliknięciu w zakładkę "OKAZJE" wybrać te okazje w których chcą Państwo być widoczni. Można wybrać dowolną ilość okazji do których można wpisać dodatkowy tekst zachęcający. W Państwa ofercie będzie stworzona również dodatkowa zakładka z wybranymi okazjami i dodatkowym tekstem.

5, Jak dodać obiekt ?

By dodać obiekt do naszego serwisu należy się zarejestrować, na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Po kliknięciu w link aktywacyjny konto będzie aktywne i można się zalogować by dodać obiekt. Przypominamy by obiekt był aktywny w serwisie należy po uzupełnieniu danych obiektu wybrać abonament za 0zł. Jest to niezbędny krok by obiekt był aktywny w serwisie.

6, Czy mogę dodatkowo promować swój obiekt w serwisie ?

Tak, w naszym serwisie można się promować na kilka sposobów.
a) Pierwsze miejsca w wyniku wyszukiwania
b) Oferty promowane - na stronie głównej + na podstronie
c) Okazje (np.majówka,sylwester,święta wielkanocne itp.)

7, Na czym polega dodatkowa forma reklamy "Okazje" ?

Jest to usługa która pozwoli Państwu na dodatkową reklamę obiektu przy takich okazjach jak (np.majówka,sylwester,święta wielkanocne itp.). Oferty prezentowane są w zakładce okazje i dodatkowo w formie banerów na stronie głównej serwisu. Można wybrać dowolną ilość okazji do których można wpisać dodatkowy tekst zachęcający. W Państwa ofercie będzie stworzona również dodatkowa zakładka z wybranymi okazjami i dodatkowym tekstem.
Po wybraniu tej usługi i akceptacji ze strony moderatora, proszę się zalogować i w menu wybrać "Edytuj obiekt" i uzupełnić zakładkę "Okazje".

8, Na czym polega dodatkowa forma reklamy "Wynik wyszukiwania" ?

Obiekt będzie wyświetlany nad wynikami wyszukiwania jeżeli znajdzie się w obszarze wyszukiwanej miejscowości.       

9, Na czym polega dodatkowa forma reklamy "Oferty promowane" ?

To wielki box reklamowy umieszczony na stronie głównej plus na podstronie w wynikach wyszukiwania w którym jest widocznych maksymalnie dziesięć ofert. W przypadku gdy jest ich więcej niż dziesięć są wyświetlane losowo.Po kliknięciu na box nastąpi przekierowanie na stronę prezentacji twojego obiektu.Usługa ta jest płatna i można ja wykupić na 1,2, lub 3 miesiące po zalogowaniu się w panelu klienta.

10, Wybrałem abonament, kiedy pojawi się mój wpis w serwisie ?

Jeśli wybrałeś usługę która jest darmowa będzie ona aktywowana po akceptacji moderatora.
Jeśli wybrałeś usługę która jest płatna, obiekt będzie widoczny po dokonaniu płatności na nasze konto.

11, Czy otrzymam fakturę ?

Na chwile obecna nie jesteśmy płatnikami VAT, nie doliczamy do ceny tego podatku i nie wystawiamy faktur VAT . Każdemu klientowi wystawiamy rachunek na życzenie / przy dodawaniu obiektu wystarczy zaznaczyć pole TAk-chce otrzymać rachunek na podany adres/. Rachunek przesyłamy mailem.