logo

Hotel Gołębiewski Mikołajki

Branża: , , Lokalizacja: , , 10 lutego 2023 0

Dane firmy

ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki/34
11-730, Mikołajki
Warmińsko-Mazurskie

Opis firmy

Hotel Gołębiewski oferuje swoim Gościom szeroką gamę udogodnień, w tym komfortowe pokoje z dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Każdy pokój jest wyposażony w wygodne łóżka, łazienkę i wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie bagażu. Na terenie hotelu znajduje się także restauracja, w której Goście mogą zasmakować lokalnych specjałów oraz tradycyjnej kuchni polskiej.

Oprócz tego, hotel oferuje możliwość skorzystania z basenu, sauny i siłowni, a także salę gier i bilardu. Warto również wspomnieć o bliskim dostępie do licznych atrakcji turystycznych, takich jak rejsy po jeziorach, wycieczki rowerowe i piesze wędrówki po malowniczych szlakach.

Reasumując, Hotel Gołębiewski to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w kraju wielkich jezior, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień i udogodnień.

Zostaw opinie o tej firmie

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności

WPADAJ CZĘŚCIEJ!

Zgłębiaj z nami informacje o turystyce i podróżowaniu w Polsce jak i zagranicą. Odkrywaj ciekawe miejsca i korzystaj z podpowiedzi co warto zobaczyć i dokąd wyruszyć.