logo

Restauracja Belvedere

Branża: , , Lokalizacja: , , 11 lutego 2023 0

Dane firmy

Agrykoli/1
00-460, Warszawa
Mazowieckie

Opis firmy

Restauracja Belvedere jest jednym z wyjątkowych i interesujących miejsc na kulinarnej mapie Polski. Znajduje się ona w zachwycającym budynku zwanym Nową Oranżerią w Łazienkach Królewskich, który posiada ponad 150-letnią historię. W jego wnętrzu znajdują się imponujące, tropikalne rośliny, w tym 100-letnia palma.

W restauracji Belvedere nieustannie dążymy do doskonałości. Nasz zespół to ludzie pełni pasji, którzy oddają się swojej pracy z całego serca. Dzięki nim nasi goście codziennie mogą doświadczać wspaniałego restauracyjnego doświadczenia.

Goście restauracji Belvedere codziennie mogą cieszyć się żywą muzyką. Utalentowani artyści, tacy jak pianistki i wokalistki, wykonują smooth jazzowe utwory codziennie wieczorem od poniedziałku do soboty, a także podczas niedzielnego lunchu. Muzyka, otoczenie bujnej roślinności i pięknego parku tworzą wyjątkową, magiczną atmosferę w Belvedere.

W 2014 roku wnętrze restauracji zostało gruntownie odnowione. Projekt wystroju wnętrza powstał w wyniku współpracy scenografa Opery Narodowej, Boris Kudlički, i biura architektonicznego WWA Architekci. Nowy wizerunek restauracji został opracowany przez biuro projektowe Lange&Lange. Nowoczesny, elegancki design i bujna roślinność oranżerii tworzą razem niepowtarzalny i magiczny klimat Belvedere.

 

Zostaw opinie o tej firmie

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności

WPADAJ CZĘŚCIEJ!

Zgłębiaj z nami informacje o turystyce i podróżowaniu w Polsce jak i zagranicą. Odkrywaj ciekawe miejsca i korzystaj z podpowiedzi co warto zobaczyć i dokąd wyruszyć.